Podzim v TP motorsport

I když to vypadá, že se v týmu TP Motorsport  Tomáše Pospíšilíka na podzim se nic neděje, opak je pravdou. TP Motorsport  se sice aktivně závodů nezúčastní, nicméně teamový speciál Škoda Fabia R5  byl k vidění hned na dvou uplynulých závodech.

Prvním podnikem , kde jste mohli spatřit Škodu Fabia R5, z dílny TP motorsport, bylo Global Assistance Setkání mistrů 2019, na Autodromu  Sosnová u České Lípy. Zde se za volantem představil nováček kategorie R5 Václav Bumbálek, který využil zkušenosti z okruhových závodů,a při svém prvním startu, získal  9.místo v absolutním pořadí. Jeho úspěšný start v nové kategorii můžete vidět v přiloženém videu.

Druhým podnikem, kterého se TP motorsport zúčastnil , byla 10. Keskomobile Autoshow Slovakiaring 2019, kde za volant usedl velezkušený Peter Gavlák, z IMAXX-ADV Rally teamu, kterého navigoval legendární  Emil Horniaček. Průbežné třetí místo a útok na stupně vítězů, bohužel ukončil defekt levého zadního kola, na konci druhé rychlostní zkoušky.